Príma výlet naší primy aneb „ani ve škole to nebylo k zahození“

V neděli 16. 6. 2019 jsme přijeli do školy (měli jsme původně spát na Helfenburku, ale bylo tak mokro, že se to muselo na poslední chvíli zrušit). Poté jsme se rozdělili do sedmi skupinek, ve kterých jsme hráli hru a plnili úkoly po Vodňanech. Myslím si, že tato hra pomohla se více spřátelit s dětmi z naší třídy, se kterými se každý den ve škole normálně nebavíme. Večer byl táborák, kde jsme zpívali písničky s kytarou a hráli kolektivní a sportovní hry. Později jsme se vrátili do školy a pustili jsme film a někteří hráli hry. Ráno jsme se vzbudili, nasnídali a uklidili po sobě. Potom jsme šli na vlak, ale měl výluku, tak jsme jeli do Číčenic autobusem a pak vlakem do Českých Budějovic, kde jsme měli rozchod. Potom jsme se vrátili na určené místo a šli do Jump arény, kde jsme byli dvě hodiny. Byli tam i trenéři, kteří nás učili různé triky na trampolínách. Od Jump arény jsme jeli MHD na vlakové nádraží. A pak jsme jeli zase vlakem a autobusem domů. Výlet jsme si užili a bylo to super.

Káťa Hucková, I. NG

Hráli jsme hru po Vodňanech, po které jsme se odebrali zpět do školy, kde jsme opékali buřty, hráli na kytaru, zpívali a mohli jsme si zahrát basketbal nebo beach volejbal. Večer se pouštěl film a hrály se deskové hry a hlavolamy. Další den jsme jeli do Českých Budějovic, kde jsme měli na Lanovce rozchod, pak jsme šli do Jump arény, kde byly různé trampolíny… atd. Výlet jsem si moc užila a všem moc děkuju.

Martina Kopencová, I. NG