Poznávací zájezdy

Poznávací zájezd – Anglie + Wales   23. – 31. 5. 2021

Mgr. Petra Kochrdová

Poznávací a jazykový pobyt v Brightonu

Ve dnech 10. – 17. 10. 2015 se 10 vybraných studentů Gymnázia Vodňany zúčastnilo pobytového a jazykového kurzu v anglickém Brightonu.

Studenti si užívali nejen přírodních krás a historických památek staré Anglie, ale svůj čas využívali zejména ke zdokonalování anglického jazyka nejen v průběhu dopoledních kurzů, ale i během chvil strávených se svou hostitelskou rodinou.

Jak bohatý a nabitý program měli můžete posoudit sami z přiloženého letáku a jak se jim pobyt líbil je snad možné vyčíst ze spokojených tváří na několika dokumentačních fotografiích.

Mgr. Milena Čejková