Studenti běhali a jezdili na kole pro školu v Etiopii

Rád bych poděkoval všem studentům i učitelům z našeho gymnázia, kteří se zapojili do charitativní akce Move for hope a celý květen běhali či jezdili na kole pro školu v Etiopii. Za každý naběhaný kilometr pošle sponzor 3 Kč na jídlo pro děti v Etiopii, kde momentálně probíhá hladomor. Do akce se aktivně zapojili i žáci 7. D ZŠ Bavorovská pod vedením třídní učitelky Miroslavy Špačkové.

Děkuji všem třídám za jejich aktivitu i ochotu pomáhat. Kilometry nejpečlivěji zapisovali žáci primy pod vedením třídního učitele Vladislava Doležala😊 A kolik jsme letos nachodili či naběhali? Neuvěřitelných 11 tisíc kilometrů, tedy od 3 tisíce kilometrů více než minulý rok. Opět jsme naběhali cca. 10 procent všech kilometrů za celou Českou republiku!

Mgr. Michael Sekyrka