Učitelka a žák roku

Učitelkou roku na gymnáziu ve Vodňanech se stala Mgr. Květa Chocholová, učitelka zeměpisu a základů společenských věd. Na druhém místě se umístil Mgr. Michael Sekyrka, učitel dějepisu a německého jazyka, třetí byla Mgr. Květoslava Batistová, učitelka českého jazyka a základů společenských věd. V anketě Učitel roku 2023 ZŠG Vodňany hlasovalo 121 žáků gymnázia.

Žákem roku 2023 se stal Petr Landa, student 4. ročníku vyššího stupně gymnázia. Nominován byl za výborné výsledky ve studiu zejména přírodovědných předmětů. Na druhém místě se umístil Tomáš Hrdlička, student 1. ročníku vyššího stupně gymnázia, třetí byla Eliška Lohonková, čerstvá absolventka školy. Nominace od vyučujících získali také Karolína Čekanová (IV.NG), Adriana Voláková (1G4), Vojtěch Šídlo (2.VG) a Julie Fleishmannová (3.VG).