Zprávy z Bavorska

Třetí týden v Bavorsku je za námi. Tentokrát jsme se účastnili školního zájezdu do univerzity v Passau, která je opravdu nádherná a dost moderní, tam jsme si vyslechli zajímavou přednášku ze světa zeměpisu, ohledně krás a rozmanitosti naší planety a následně měli libovolný hodinový rozchod po městě. Tento týden, při hodině tělocviku, jsme se byli podívat ve školní plavecké hale a strávili dvě hodiny učením se různých technik plavání, a pak následného hraní Water Polo. Jelikož nám začátkem týdne počasí hrálo do noty, tak jsme se rozhodli, v našem volném času, vyrazit jezdit na bavorské cyklostezky, které jsou opravdu udržované a jezdí se díky nim po malebné kopcovité krajině fantasticky.

Když nám školní dny utekly jako voda, tak o víkendu nás naše rodiny vzaly do typické bavorské restaurace v Füstensteinu, kde jsme si pochutnali nad velkými bavorskými knedlíky a masu, za příjemného prostředí restaurace. Čas v Německu nám utíká jako kdyby nic a těšíme se na další zážitky příští týden!