OfficeArena – postup do kraje

I v letošním školním roce se žáci NG a VG zúčastnili školního kola soutěže OfficeArena. Žáci měli možnost otestovat své dovednosti v práci s aplikacemi Office.

Do krajského kola postoupili:

• v kategorii A: Viktor Piačka, IV.NG; Lukáš Lang, IV.NG; Antonín Nachlinger, IV.NG
  • v kategorii B: Michal Sellner, 3.VG, Julie Fleischmanová, 2. VG a Adéla Madarová, 2.VG.                                                                                  Všem postupujícím gratulujeme!

V krajském kole soutěže použijí své znalosti v reálném projektu na téma: “Naučné stezky ve Vašem městě a okolí”. Ve finále je úkolem obhájit si své nápady před porotou, stát si za svými myšlenkami a dokázat svůj projekt prosadit. To všechno za pomoci Office aplikací, cloudových technologií a sdílení.

Ti nejlepší se dostanou do finále, které se bude konat v sídle společnosti Microsoft v Praze. Jsou připravené velmi pěkné ceny za první tři místa v krajských kolech a dále ceny za finále – notebooky, Xboxy a bezdrátové sety klávesnice a myši.

Více informací na: http://www.soutezarena.cz

Mgr. Petra Kochrdová