Erasmus+ meeting pěti zemí – projekt Green Hearts

V pondělí 22. února se ve 4 hodiny odpoledne sešlo na online schůzce 5 zemí a to Slovensko, Česko, Kypr, Chorvatsko a Polsko. Každá země si pro ostatní připravila prezentaci nebo video o své zemi a škole. Také děti, které se účastní programu se krátce představily.

Z prezentací jsem si odnesla spoustu zajímavých či dokonce šokujících informací, které doplnily mé znalosti o těchto státech. Například jsem se dozvěděla, že se Slovensko snaží šetřit naši planetu, jak jen to jde a v některých městech mají prameny s horskou vodou, takže namísto kupování balené vody, si obyvatelé chodí čepovat vodu do opakovaně použivatelných lahvích na vodu.

Po schůzce, co trvala 2 hodiny, mě kontaktovaly děti z programu na mých sociálních sítích, které jsem jim během setkání promítla. Poté jsem založila skupiny, kde jsme se začali pomalu lépe poznávat. Už teď mohu napsat, že spolu dobře vycházíme a nemůžeme se dočkat našeho dalšího setkání.

Adéla Konečná, 1. VG

Meeting Green Hearts online