Recitační odpoledne

V úterý 19. února odpoledne proběhla recitační přehlídka. Účast byla hojná, zarecitovat si přišlo kolem 45 dětí od 1. až po 9. ročník. Za gymnázium vystoupilo šest žákyň: Alžběta Veberová z I. NG, Alena Čejková, Sára Šídlová a Erika Zimová z II. NG a Adéla Konečná ze IV. NG. Atmosféra byla příjemná, děti byly bezvadné a všichni jsme si toto literární odpoledne užili. Všechny jmenované dívky přednesly své texty (jak veršované, tak prozaické) výborně a postoupily do okresního kola, jejich dlouhá a poctivá příprava se jim vyplatila :o) Přejeme jim tedy, ať jsou úspěšné i nadále a ať jim záliba v recitaci vydrží. Děkuji všem, kteří vystoupili se svými texty, i těm, kteří je přišli podpořit v publiku!

Mgr. Zdenka Vavrušková, Ph.D.