Zoo Ralley – nové fotografie!!!

Ve středu 21. 3. byl pro skupinu německých studentek z partnerské školy ve Zwieselu a naši tercii připraven celodenní program. Byli jsme rozděleni do smíšených skupin po třech českých žácích a dvou Němkách. Dopoledne jsme se snažili při animačním programu nějak dorozumět a seznámit se. Pro mnohé to byla první šance využít němčinu v praxi. Po společném obědě jsme vyrazili do zoologické zahrady na Hlubokou. Měli jsme dvě hodiny na to, abychom si prošli ZOO a vyplnili dvojjazyčný dotazník na téma lesních zvířat s teoretickými, praktickými i kreativními úkoly. Na ty, kteří ho vypracovali nejlépe, čekala sladká odměna. Protože byla doopravdy zima, měli jsme zoologickou celou pro sebe, a taky jsme toho využili. Ukázali se nám dokonce vlci, tygr a rys, přes cestu nám najednou přeběhl páv a Radek si popovídal se sysly. Těšíme se na další akci s němčinou.

Eliška Lohonková, III.NG

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Další fotografie naleznete na: https://gymnaziumvodnany.cz/2018/03/28/zoo-rallye/