Přijímací zkoušky NANEČISTO

Příklady testových úloh pro čtyřletý i osmiletý obor, z českého jazyka i matematiky (CERMAT) ke stažení:

pro žáky po 5. ročníku (osmiletý obor)

pro žáky po 9. ročníku (čtyřletý obor)

Přijímací zkoušky nanečisto (test CERMATu) se uskuteční na našem gymnáziu v sobotu 23. ledna 2021 od 08:30 hodin.

• Přihlašování bude možné prostřednictvím on-line aplikace na webových stránkách školy (kapacita zkoušek nanečisto není omezena) do 22. 1. 2021 (do 14:00 hodin).
  • Cena: 200,- Kč. Úhrada bude možná výhradně na účet Nadačního fondu Gymnázia Vodňany 149302744/0600, v hotovosti v den konání zkoušek 23. 1. 2021 do 08:30 hodin v kanceláři gymnázia (Bavorovská 1046, 38901 Vodňany).
  • Výsledky budou zveřejněny pod anonymním ID na webu školy. Sledujte naše webové stránky!

PhDr. Martin Schacherl, Ph.D.

zástupce ředitelky školy

INFORMACE K TESTŮM

CELKOVÝ MAXIMÁLNÍ POČET BODŮ = 50

ČASOVÝ LIMIT KONÁNÍ TESTU = 70 MINUT

POVOLENÉ POMŮCKY = RÝSOVACÍ POTŘEBY A PSACÍ POTŘEBY, ZEJMÉNA MODŘE ČI ČERNĚ PÍŠÍCÍ PROPISOVACÍ TUŽKA PRO ZÁPIS DO ZÁZNAMOVÉHO ARCHU. UŽÍVÁNÍ KALKULÁRTORU A TABULEK NENÍ POVOLENO.

ČESKÝ JAZYKA A LITERATURA

CELKOVÝ MAXIMÁLNÍ POČET BODŮ = 50

ČASOVÝ LIMIT KONÁNÍ TESTU = 60 MINUT

POVOLENÉ POMŮCKY = PSACÍ POTŘEBY, ZEJMÉNA MODŘE ČI ČERNĚ PÍŠÍCÍ PROPISOVACÍ TUŽKA PRO ZÁPIS DO ZÁZNAMOVÉHO ARCHU.