Přípravné kurzy pro přijímací zkoušky v roce 2023

Základní škola a Gymnázium Vodňany pořádá v termínu leden – březen 2023 přípravné kurzy pro žáky 5. a 9. tříd základních škol k přijímacím zkouškám z matematiky a českého jazyka.

Přípravný kurz bude probíhat v následujících termínech:

Pro žáky 5. tříd v pondělí a pro žáky 9. tříd ve středu v termínu leden – březen (celkem 8 lekcí) 2023 v době od 15.00 do 16.40 hodin, vždy 1 hodina matematiky a 1 hodina českého jazyka a literatury, s 10 minutovou přestávkou (celkem 16 hod.).

Kurzovné činí 900,- Kč. Platba bude provedena v kanceláři školy před 1. hodinou kurzu. Minimální počet účastníků pro otevření kurzu je alespoň 6 zájemců.

Přihlásit se je možno do doby zahájení kurzu mailem na adrese: Martin.Schacherl@zsgvodnany.cz. V přihlášce uvedete: A) jméno, příjmení, B) základní škola, 5. / 9. ročník, C) kontakt.

Informace:

Doc. PhDr. Martin Schacherl, Ph.D.

Martin.Schacherl@zsgvodnany.cz, 702 027 523