Vzdělávací obsah předmětu

ts investing opzioni binarie Vzdělávací obsah předmětu je rozšiřován o mimovyučovací aktivity, především o:

1. poznávací a vzdělávací exkurze do anglicky mluvících zemí (Brighton)
  2. výměnné pobyty
  3. návštěvu Britského centra v Českých Budějovicích
  4. účast žáků v jazykových soutěžích
  5. filmová či divadelní představení v anglickém jazyce
  6. v případě úspěšných jednání s partnery v jiných zemích uskutečňuje škola i mezinárodní studentské projekty (Erasmus,….)
  7. v rámci výuky jsou studenti systematicky připravováni na mezinárodní zkoušky:

estrategias con opciones binarias Cambridge English Preliminary                 (PET, úroveň B1 dle Společného referenčního rámce pro jazyky),

tastylia review Cambridge English First                              (FCE, úroveň B2 dle Společného referenčního rámce pro jazyky),

binäre optionen finanzen.net Cambridhe English Advanced                    (CAE, úroveň C1 dle Společného referenčního rámce pro jazyky).

http://intelligenetics.com/?losd=%D9%81%D9%88%D8%B1%D9%83%D8%B3-%D9%86%D9%8A%D9%88%D8%B2%D9%84%D9%86%D8%AF%D8%A7&644=7f فوركس نيوزلندا Vyučující anglické ho jazyka:

binäre optionen demokonto app Mgr. Milena Čejková (2NG, 1VG, 2VG,3VG, 4VG)
Mgr. Petra Kochrdová (1NG,2NG,3NG,4NG, 2VG)
Mgr. Petra Dudáková (1NG)