Prima je dobrý kolektiv

l effet de levier forex https://digitrading.biz/it/opzioni-binarie/ opzioni binarie a 30 secondi Den, kdy jsme se neučili

option trading jobs Ve čtvrtek 23. 11. 2017 se třída 1. NG zúčastnila programu „Třída jako kolektiv.“ Místo těžké tašky s učením jsme si ráno nesli pouze lehký batoh se svačinou. Všichni jsme se sešli v naší třídě, kde se program konal. Cílem celého dopoledne bylo lépe se poznat s novými spolužáky a pochopit, jak je důležité si navzájem věřit a pomáhat si. Na začátku jsme hráli několik her, byly zábavné a hodně jsme se u nich nasmáli. Pak přišlo vážnější téma: probírali jsme, jak se podle nás chová žák, který je oblíbený. A na druhou stranu jsme si říkali, co nám vadí na chování žáků, kteří jsou neoblíbení.

get link Věřím, že naše třída bude jako kolektiv skvělá. Měl by si to přát každý z nás a udělat proto vše. Už proto, že spolu budeme dohromady osm let, a to je podle mě velký kus života.

binary options live signals review Marek Heřman, I. NG

enter  

get link forex trading academy Jak dlouho vydrží I.NG být zticha?

best forex charting software Ve čtvrtek 23.11. 2017 proběhl ve třídě I.NG preventivní program Třída jako kolektiv. Jeho cílem bylo stmelit novou třídu a zjistit, jak spolu vzájemně vycházíme a  jak dokážeme spolupracovat. Tuto akci vedly dvě lektorky Barbora a Veronika, které si pro nás připravily různé hry.

enter site Nejvíce se mi líbila hra, během níž jsme museli přemisťovat židle z jedné strany třídy na druhou bez jakéhokoli mluvení. Komunikovali jsme pouze pomocí gest a tento úkol jsme splnili  hned na poprvé. Mlčet jsme dokázali celých 35 minut. Tím jsme si dokázali, že jsme dobrý kolektiv, i když se známe  necelé tři měsíce. Jedním z dalších úkolů bylo schovat se pod velkou plachtu bez pomoci rukou. I tady byla nutná spolupráce celé třídy. Tento úkol se nám všem líbil, hodně jsme se nasmáli a celý den nám rychle utekl.

here Program byl velmi zábavný a užitečný, protože jsme si dokázali, že společně zvládneme spoustu věcí.

ebook on forex technical analysis Adéla Slabší, I. NG

Moje Třída jako kolektiv (57).JPG
Moje Třída jako kolektiv (60).JPG
Moje Třída jako kolektiv (62).JPG
Moje Třída jako kolektiv (67).JPG
Moje Třída jako kolektiv (68).JPG
Moje Třída jako kolektiv (71).JPG
Moje Třída jako kolektiv (2).JPG
Moje Třída jako kolektiv (3).JPG
Moje Třída jako kolektiv (4).JPG
Moje Třída jako kolektiv (6).JPG
Moje Třída jako kolektiv (9).JPG
Moje Třída jako kolektiv (10).JPG