Bavorská Železná Ruda očima žáků

http://adsgenie.com/dit/2688 fotohistorie.cz

go here Ve středu 20. 9. 2017 jsme se již brzy ráno setkali na dvoře školy, odkud jsme následně díky menšímu zaspání pana řidiče odjížděli o hodinu později. Na místo setkání jsme ale dorazili již bez sebemenších obtíží a náš program tak mohl začít.

watch Prvně jsme byli jedním z pracovníků stručně seznámeni s naším okolím pomocí prostorové mapy a poté jsme obdrželi lístky buďto směr Německo anebo Česko. S nimi jsme se vydali do vedlejší místnosti, kde bylo ze židlí sestaveno několik provizorních kupé a my, rozděleni dle směru cesty, tak dostali možnost si krátce popovídat s našimi spolucestujícími.

follow site Následně jsme se společně s německými studenty přesunuli k seznamování pomocí různých her a zároveň jsme si tak mohli procvičit cizí jazyky, což se nám po zbytek dne velmi hodilo. Měli jsme totiž vytvořit smíšené skupinky, ve kterých bylo použití cizích jazyků nezbytné.

options trading course hong kong V nich jsme měli plnit různé úkoly týkající se okolí Bavorské Železné Rudy, železné opony a sametové revoluce. Jedním z úkolů bylo například připravit si otázky pro rozhovor s přítomnými pamětníky. Ti nám na naše otázky poté velmi ochotně odpovídali, sem-tam povídání proložili historkou, a my jim stejně ochotně naslouchali.

http://a1carsearch.com/dir/298 Exkurzi jsme zakončili diskuzí o tom, co nás na společně stráveném dnu zaujalo a co bychom případně poupravili. Nakonec jsme se sice unaveni, avšak také obohaceni o mnoho zážitků, přesunuli do autobusu a vydali se na cestu zpět domů.

see url Viktorie Blacká, IV. NG