O pohár starosty města

opzione binarie cosa sono Sportovní turnaj vodňanských středních škol
opzioni binarie con investimento minimo O pohár starosty města v atletice a kolektivních hrách 2017

binaire opties nederland Ve čtvrtek 8. června 2017 se uskutečnil 9. ročník sportovní akce pro studenty vodňanských středních škol (ZŠ a Gymnázium, SRŠ, TRIVIS a SOUs Vodňany) na „oranžovém hřišti“. Hlavním pořadatelem této akce byla ZŠ a Gymnázium Vodňany.

http://dijitalkss.com/dijital-ile-kati-olan-sey-buharlasiyor/?�‰ forex wikipedia Město Vodňany podpořilo tuto akci finanční částkou, která byla použita na ceny pro vítěze a zúčastněné školy. Hlavní cenou pro vítěznou školu byl putovní pohár věnovaný starostou města Vodňany.

buy Requip without prescription Soutěžilo se v kopané, košíkové, běhu na 100 m, běhu na 800 m, 1000 m a skoku dalekém. Celkový vítěz sportovního turnaje byl určen na základě součtu jednotlivých individuálních výsledků studentů a studentek jednotlivých škol.

i option binary trading\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\' Výsledky nejlepších studentů a studentek jednotlivých škol:

www optionyard Běh 100 m dívky

1. místo Karel Pícha (SRŠ) výkonem 3:04,0 min
  2. místo Tomáš Trubka (ZŠ a Gymnázium) výkon 3:04,4 min
  3. místo Matěj Matoušek (SRŠ) výkon 3:08,0 min

Kopanou vyhrálo družstvo TRIVISu. Druhé se umístilo SOUs, třetí SRŠ a čtvrté skončilo družstvo ZŠ a Gymnázia.

V košíkové dívek si nejlépe vedlo družstvo TRIVISu. 2. místo vybojovala děvčata ze  ZŠ a Gymnázia.

V chlapecké kategorii získalo nejvíce bodů družstvo SRŠ (82 bodů), v dívčí družstvo TRIVISu (89 bodů). Celkovým vítězem sportovního turnaje se po sečtení všech bodů stal TRIVIS (145 b.) a závodníci převzali z rukou starosty města Václava Heřmana putovní pohár. Druhé místo obsadilo družstvo ZŠ a Gymnázia (125 b.), třetí  SRŠ (100 b.) a čtvrté  SOUs Vodňany.

Děkujeme všem sportovcům za účast, a blahopřejeme jim k dosaženým výsledkům. Děkujeme také všem, kteří se podíleli na spoluorganizaci a financování této tradiční akce.

Mgr. Radek Čejka
ZŠ a Gymnázium Vodňany