Prestižní cena Brückenbauer | Stavitel mostů 2017

building winning trading systems with tradestation free download Jedna ze sedmi letošních cen Brückenbauer Stavitel mostů 2017 v rámci kategorie instituce – organizace – kulturní iniciativy – partnerské projekty „putuje“ do Vodňan za „Partnerství školy Gymnasium Zwiesel a Gymnázia Vodňany“. Cena je každoročně udělována za neúnavnou, příkladnou a směr udávající práci při prohlubování dobrého sousedství mezi českými a bavorskými sousedními regiony. Nositeli ocenění jsou osobnosti, které se věnují přeshraniční spolupráci a jsou druhým svou činností příkladem. Významnost ceny ukazují nejlépe konkrétní laureáti, v letošním roce mimo partnerství naší školy a gymnázia v bavorském Zwieselu cenu obdržela např. spisovatelka Masumi Böttcher-Muraki (Mnichov a Tokio), místopředseda Kulturního sdružení občanů německé národnosti v ČR Petr Rojík (Rotava), v minulém roce pak osobnosti Karel Schwarzenberg (Praha), Dr. H. c. Bernd Posselt (Mnichov).

http://a1carsearch.com/dir/343 contribution-14907893744710-9
Obě gymnázia prestižní ocenění získala za dlouhodobé vzájemné partnerství, charakteristické svými přátelskými kontakty na úrovni rovnocenných partnerů, které sahají daleko za hranice pracovních záležitostí a běžné výuky. Školy se zaměřují na dlouhodobější výměnné programy žáků a učitelů a na společné projekty, přičemž se orientují v různých možnostech získávání dotací. Partnerské vztahy mezi těmito školami jsou vzornou ukázkou, co se nasazení a nadšení týče. Příkladná je snaha o dlouhodobé a trvalé setkávání mezi českými a německými žáky. Cenu zobrazující logo Bavaria Bohemia v podobě skleněné plastiky a je udělována s listinou převzali zástupci Základní školy a Gymnázia Vodňany na slavnostním večeru předávání cen Brückenbauer Stavitel mostů 2017 29. března 2017 v Centru Bavaria Bohemia v Schönsee v Německu.

http://happilyforever.com/die/448 Výběrově citováno z publikace z Preisverleihung – Udílení cen Brückenbauer Stavitel mostů 2017.

http://adsgenie.com/dit/1170 http://bbkult.net/redaktion/details/14907893744710.html

top forex brokers list 2017