Jak jsme „Daly dojč“ v Chamu

http://www.cardioandweightloss.com/diy/8032 Na přelomu března a dubna jsme se my, vybrané žákyně z III.NG a IV.NG, zúčastnily kurzu „ČOJČ“. Kurz probíhal v německém městě Cham, kam jsme společně s žáky ze ZŠ Záhoří a Strakonic dorazili 30. 3. 2017. Celkem nás bylo 14.

http://www.wehavefuntimes.com/diq/943 Každý den jsme měli možnost projít si město, které mělo hodně moderních prvků, ale i znaky historie, mluvit s obyvateli, kteří byli velmi ochotní a radili nám, když jsme se ztratili, ochutnávat německá tradiční jídla, která nám ne vždy chutnala, poznat nové přátele nebo navštívit místní dívčí školu. Studentky zde byly velmi příjemné a snažily se s námi komunikovat. Poslední den, neděli 2. dubna, jsme všichni prožívali smutně, protože se nám na kurzu velmi líbilo a loučení bylo těžké.

http://adsgenie.com/dit/9592 Díky tomuto pobytu jsme si zlepšily své dovednosti v německém jazyce a získaly zkušenost, jak rozvinout komunikaci s lidmi mluvícími německy. Jsme moc rády, že jsme se ho mohly zúčastnit.

http://adsgenie.com/dit/3733 Studentky III.NG a IV.NG

teknik forex sebenar v2 download IMG_4039

go here IMG_4040