Kritéria přijímacího řízení 2017/2018 – osmileté studium

KRITÉRIA PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ

ZÁKLADNÍ ŠKOLA A GYMNÁZIUM VODŇANY

ŠKOLNÍ ROK 2017/2018

KRITÉRIA PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ DO PRVNÍHO ROČNÍKU VZDĚLÁVÁNÍ VE STŘEDNÍ ŠKOLE DO OBORU VZDĚLÁNÍ 79-41-K/81 GYMNÁZIUM, OSMILETÉ STUDIUM, DENNÍ FORMA

1. TERMÍNY A PŘEDPOKLÁDANÝ POČET PŘIJÍMANÝCH UCHAZEČŮ

Termíny konání jednotné zkoušky

Obor 79-41-K/81 – Gymnázium (8-leté)

12. 5. 2017 (náhradní termín pro uchazeče, kteří nekonali PZ v 1. kole)

Předpokládaný počet přijímaných uchazečů:

obor 79-41-K/81 – Gymnázium (8-leté)  30 žáků

1. JEDNOTNÁ KRITÉRIA PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ A ZPŮSOB HODNOCENÍ JEJICH SPLNĚNÍ

Do celkového hodnocení uchazeče se započítávají

A) test z českého jazyka (jednotná přijímací zkouška dodávaná společností CERMAT)
B) test z matematiky (jednotná přijímací zkouška dodávaná společností CERMAT)

OBSAH A FORMA PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY ODPOVÍDÁJÍ RVP ZV. PŘÍPRAVU, ZADÁNÍ, DISTRIBUCI, ZPRACOVÁNÍ A HODNOCENÍ TESTŮ ZAJIŠŤUJE CENTRUM PRO ZJIŠŤOVÁNÍ VÝSLEDKŮ VZDĚLÁVÁNÍ.

C) prospěch ze základní školy (za poslední klasifikační období ze všech povinných předmětů)

VÝSLEDEK JEDNOTNÉ PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY (ČESKÝ JAZYK A MATEMATIKA) MÁ MINIMIÁLNĚ 60% PODÍL NA CELKOVÉM HODNOCENÍ UCHAZEČE PŘI PŘIJÍMACÍM ŘÍZENÍ.

V případě rovnosti bodů je pro celkové pořadí rozhodující:

1. počet bodů získaných v testu z matematiky
  2. počet bodů získaných v testu z českého jazyka
  3. prospěch ze základní školy

seroquel 200 mg tablet Bodové hodnocení testů (A, B)

A) Test z českého jazyka – maximálně 50 bodů (minimální hranice není stanovena)
B) Test z matematiky – maximálně 50 bodů (minimální hranice není stanovena)

il trading binario senza soldi Bodové hodnocení prospěch ze základní školy وظائف الفوركس (C)

C) Vysvědčení z předcházejícího vzdělání za poslední klasifikační období, a to průměru z povinných předmětů – maximálně 10 bodů, (tj. průměrného prospěchu v 1. pololetí 5. ročníku ZŠ). Průměrný prospěch je hodnocen dle tabulky přiložené v příloze).

trading automatico  D) VÝPOČTOVÝ VZOREC

http://kitzmann-architekten.de/?slava=anyoption-strategie&3db=c8 anyoption strategie   opzione binaria breakthrough.ex4 Počet bodů získaných v rámci přijímacího řízení (A+B+C), nejlepší možný výsledek žáka (50+50+10), tj. = 110 bodů.

http://vietmoz.com/?syrcis=trading-binario-wikipedia trading binario wikipedia  E) PŘIJETÍ KE VZDĚLÁNÍ

Přijati ke vzdělávání do 1. ročníku výše uvedeného oboru jsou uchazeči do 30. místa včetně, a to v pořadí podle úspěšnosti (tj. dle celkového počtu získaných bodů).

1. Köp Inderal Malmö (Sturup), Sverige DORUČENÍ ROZHODNUTÍ

Ředitelka školy ukončí hodnocení do 2 pracovních dnů po zpřístupnění hodnocení uchazeče Centrem pro zjišťování výsledků vzdělávání a zveřejní seznam přijatých uchazečů. Ředitelka školy doručí rozhodnutí o přijetí ke vzdělávání zveřejněním seznamu přijatých uchazečů pod přiděleným registračním číslem, a to na veřejně přístupném místě ve škole a rovněž i způsobem umožňujícím dálkový přístup, a to alespoň po dobu 15 dnů. Seznam přijatých uchazečů pod přiděleným registračním číslem bude zveřejněn na vchodových dveřích školy a na www stránkách školy. Rozhodnutí o nepřijetí uchazeče bude doručeno do vlastních rukou zákonným zástupcům nezletilých uchazečů nebo zletilým uchazečům.

Ve Vodňanech 5. 5. 2016

Mgr. Jarmila Rybáčková

binära optioner forum   auto binary it falso PŘÍLOHA download trader

1. http://www.selectservices.co.uk/?propeler=guadagnare-online-investendo-denaro&474=ea guadagnare online investendo denaro Hodnocení prospěchu uchazeče na základní škole

Každý uchazeč získá bodové hodnocení prospěchu za poslední klasifikační období na základní škole, dle klasifikace uvedené (a potvrzené vedením základní školy) na přihlášce. Za dané období bude vypočten prospěchový průměr ze všech povinných vyučovacích předmětů a zaokrouhlen na jedno desetinné místo. Uchazeč může maximálně získat 10 bodů (viz přiložená tabulka).

Průměrný prospěch /zaokrouhlený na

bot opções binarias 1 desetinné místo